Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor hiba? (többi lent)

Tibi18 kérdése:

Monitor hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés
Össze raktam egy sz.gépet . Fel telepítettem az xp-t rá . Amikor végez a telepítő akkor bejön egy fekete kép és vibrál (LCD monitor) . Rá kötöttem egy CRT monitorra ott meg jó . Ez mitől lehet ? Előre is köszönöm a válaszokat . Azon a gépen amit használok azon meg jó .

2012. dec. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
monitor a hibás
2012. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az jó ... már évek óta azt használom :-) valami más ötlet?
2012. dec. 28. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
tistisd meg a kábeleket vagy vegyél ujat vagy ha nem integrált a vga akk vedd ki és tisztisd emg vagy fujd ki a foglalatát is. de ha máskor nemó akkor az lcd monitor a hiád ha a régival megy
2012. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem , hogy a régivel megy , hogy ugye most 2 gépem van ... amit most csináltam az megy lcd-vel . Abban egyébként 32mb-os VGA van ( tudom nem sok , de amire csináltam arra tökéletes :) )
2012. dec. 28. 22:10
 5/5 A kérdező kommentje:
"az nem megy az lcd-vel" el írtam
2012. dec. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!