Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom összekötni az...

Hogyan tudom összekötni az asztali, felvevős dvd lejátszót a DIGI-vel?

Figyelt kérdés

Vettem egy asztali usb-s HD-s dvd lejátszót. Van rajta DVB mód. Ebben a módban tud felvenni mondjuk pendrive-ra és itt is kezeli annak tartalmát. Mit hová kell dugnom, hogy lássa a dvd a DIGI-t és tudja annak csatornáit tárolni?


Anno volt egy sima felvevős dvd-m, ott annyit csináltam, hogy összekötöttem egy egyszerű AV kábellel őket és működött. Most nem. A Digi egyébként SCART kábellel csatlakozik a tv-hez, a dvd pedig HDMI kábellel. Ami közös rajtuk az a scart, av, és rf kimenet, ahogy én látom. Előre is köszönöm a választ! :)



#USB #asztali #dvd lejásztó
2012. dec. 28. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Helló!


Tudni kell, hogy a szolgáltatók szerzői jogok miatt a digitális adások felvételét a beltéri egységeken tiltják.

Ezért csak az analóg kimnenten megjelenő jelet tudod rögzíteni - AV vagy scart, stb. Te a HDMI-t használod, az pedig digitális.

2013. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!