Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Qutlook Expressnél postázandó...

Qutlook Expressnél postázandó üzenetek. Beragadt 2 levél mert túl sok mellékletet csatoltam. Hogy lehetne kitörölnöm? Ha rámegyek nem nyitja meg és rögtön lefagy a gépem. Ezeket már nem lehet innen kitörölni? Már mindent megpróbáltam.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Inditsd újra a gépedet, Csökkentett mód (amíg fekete, F8-at nyomd le), aztán válaszd a Csökkentett mód hálózattalt. Menj fel a netre és nyisd meg az OE-t. Én így töröltem.
2009. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Utána magától visszatér az eredeti állapotba vagy megint kell vmit csinálnom?
2009. aug. 25. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezeket töröld le (valszeg fertőzött spamok) és utána futtasd le a virusirtót. Működnie kell.
2009. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyiszor megpróbáltam.....de sajnos nem sikerül a csökkentett mód amit ajánlottál. Hiába nyomom az F8-at....

Hihetetlen ez az egész. :(

2009. aug. 27. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a géped és amig fekete (MS.DOS), akkor nyomd le az F8-AT. Csökkentett mód, mond igent, szokatlanul nagy lesz minden, aztán nyisd meg az Outlook Espress-t és ezt a két fájlt töröld. Nekem így sikerült.
2009. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok hogy válaszolsz minden kérdésemre de képzeld sikerült kitörölnöm másképp!

Kihúztam a UPC kábelt a gépből így nem volt internet kapcsolat, de a QE-t meg tudtam nyitni. Akkor tudtam kitörölni. Aztán visszadugtam....

Bocs hogy zaklattalak de a nők már ilyenek.... :) nem nagyon értenek a számítástechnikához.

Mégegyszer köszönöm!

2009. aug. 28. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nők? Hát ez azért érdekes, mert 17 éve bűvölöm a gépet és asszony vagyok. Nem kell feladni, meg tudod tanulni!
2009. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:)))))))Ez jóóóóóó!


Nem adom fel!!!! :-)

2009. aug. 30. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!