Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baj a számitógépemmel?

Mi a baj a számitógépemmel?

Figyelt kérdés

Aik nagyon értenek a számítógépekhez azok légyszives ezt olvassák el : A gépem nagyon lassú és nem tudom hogy miért... Pl World of Warcraft haverom gépén ugy megy mint az álom nálam meg nagyon rossz , akad de nagyon durván , jó ha van 15 FPS-em ...

Számítógépem tulajdonságai: Microsoft Wondows XP , 2002-es verzió , Szervízcsomag 3, 3.07 GHz , 512 MB ram.

Szóval a gépem lassú és nem tudom miért , azért lehet mert régi verzió? vagy azért mert nem WIN7? vagy csak azért mert sok minden van a gépen? ó és végül ... ezekkel a tulajdonságokkal egy gép milyen gyorsnak kéne lennie?



2012. dec. 26. 16:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja igen és annyit még hogy a gépemen van 160gb ebböl 80 gb szabad.
2012. dec. 26. 16:53
 2/11 anonim válasza:
A ram az elég kicsi + a proci szerinem 1 magos ezket kéne feljebb tuningolni szerintem a lagg meg lehet a net miatt is próbálj ki egy programot ami segít a géped rendbe rakásába és gyorsítja is kicsit az a neve hogy CCleaner ha ez se segít semmit akkor gépújítás kéne:D
2012. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az 512MB Ram a kevés, és az sem mindegy, hogy milyen a videókártya a játékhoz!

A Win XP elég kell, hogy legyen.

Nálam is azon megy, de van hozzá ATI Radeon videókártya meg 2 Gb Ram!

2012. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem laggolog tehát jó a netem csak a gép akad de azért köszi a választ :)
2012. dec. 26. 17:00
 5/11 anonim válasza:
próbáld ki a programot ha az se segít akkor nagyobb proci kell
2012. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utoljára 2006 körül volt 512MB RAM-om és, akkor is nagyon lomhának éreztem a rendszert. Hát még most, mikor mindennek megnőtt a gépigénye. +1GB RAM szerintem megoldaná a gondod.


Bár videókártyáról semmit nem tudtunk meg.

2012. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát ha megtudnátok mondani hogy hol nézzem meg a videókártyát akkor leírnám :)
2012. dec. 26. 17:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Beírod a futtatásba, hogy dxdiag, ezt megnyitod. Majd ott kell lennie valahol a videókártya típusának.


Ha így sem jó, akkor ajánlom az AIDA64 nevű programot. Ez mindent kiír a gépedről.

2012. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Processzor:Intel(R) Celeron(R) CPU 3.06 GHz


a videó kártya nem tudom hogy melyik írja :/

2012. dec. 26. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a program mindent megmutat a gépedről:

[link]

2012. dec. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!