Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan kérdésem hogy...

Krisztian09 kérdése:

Lenne egy olyan kérdésem hogy T-home-os fehér Pirelli wifi-s routerrel tudok-e wifi kapcsolatot létesíteni Diginet-el?

Figyelt kérdés
összekötöttem már mindent csináltam megjelenik hogy kapcsolodva a wifire csak a wifi jelnél nem tűnik el a felkíáltó-jel és addig nincs internet elérésem...

2012. dec. 26. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A T-homee az ugye DSL kapcsolat, tehát telefon vonalon jön be a net a Pirelli-be.

A Diginet az nem DSL, nincs telefonvonal, így nem tudom, hogy mit dugtál és hova (a Digi ethernet kábelét nem jó ötlet bedugni a Pirelli LAN portjaiba)


Ha a Pirellin nincs WLAN port ethernetnek (mivel a típus nagyon titkos, így nem tudjuk), akkor nem fogod tudni megoldani.

2012. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Jól mondja az előző. A T-Home -os Pirrelli ADSL modemmel egybeépített router, csakis telefonvonalon (Rj11 csatlakozóval) érkező ADSL internettel használhatod.

Ugyan az ADSL -hez hasonlóan a Digi LAN net is PPPoE protokolt használ, de mégsem fog működni hiszen a Pirellinek nincs Rj45 -ös WAN csatlakozója, ezért a digihez új routeret kell venned. 5-6 Eft körül már van olyan Wi-Fi router, ami nagyobb Digi csomagokkal is megbirkózik.

2012. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!
2012. dec. 26. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!