Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen jó Androidos telefon...

Milyen jó Androidos telefon való egy tiz éves lánynak? Gondoltam a Samsung Galaxy SIII minire. Az jó lenne?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 11:41
 1/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
47%
vegyél neki könyvet.
2012. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ádám_111 válasza:
Túl jó. De egy 10 éves lánynak minek olyan komoly telefon?
2012. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elso valaszolo:nem azt kerdeztem hogy mit vegyek neki

masodik:mert sokkal erettebb a koranal az ertelmi szintje mar kb. 16 ev koruli tarsainal tart.kap zsebpenzt is,ebbol minden honapban rakott le penzt,hogy majd akar maganak venni egy telefont,eleg reg ota gyujtogeti,mar csak egy ezrest kellene hozza tegyek.

2012. dec. 26. 19:17
 4/9 vagyokakilehetek ***** válasza:
36%
na akkor ne csodálkozz majd ha az "érett" GYEREKED kezéből majd kilopják a telefont :D :D :D :D
2012. dec. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Dehát ennyi erővel simán vegyetek neki SIII-at.Miért minit?

A jó androidos telefon az szubjektív

Kinek mi a jó,-,

2012. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MayDay86 válasza:

nem akarok senkit megbántani.

De az hogy valaki érettebb a koránál az nem azt jelenti hogy ért is a telefonokhoz!

Ma egész nap az oldalt nézegettem és olyan kezdő hibákat ejtenek a felhasználók hogy csak nézek ki a fejemből.

18-25 év közöttiek.Szerintem Először vegyél neki valami olcsóbb androidos telót amit úgymond nem nagy anyagi mínusz ha ne agy isten esetleg ellopnak vagy esetleg elnyomogatja. Ha azon megtanulja használni utána lehet jobbat.

2012. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utolso:nem rossz otlet,lehet ez lesz


a telefonokkal biztos tud banni,mert 7 eves kora ota van telefonja

2012. dec. 28. 16:46
 8/9 anonim válasza:
100%
Enis tiz eves vok nekem samsung galaxy minim van. De szerintemis előszor is egy gyengébb telefon kell
2012. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ja meg a gesom iphone-at is tom hasznalni szal a telefonhoz erteni kell
2012. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!