Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2 éves Samsung Galaxy S,...

2 éves Samsung Galaxy S, minden program befagy rajta, használhatatlan lett egyik napról a másikra. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül fordítva raktam bele vissza a sim kártyát (a "levágott" vége került belülre), de azonnal kikapcsoltam és megfordítottam. Azóta rögtön, miután bekapcsol, sorban az összes program (pedig semmit nem nyitok meg rajta, nincs is rá időm, mert egyből kiírja) hibaüzenetet ír ki, hogy "Bocsánat! Az xy alkalmazás váratlanul leállt. Próbálja újra." És egy "kényszerbezárás" gomb. Akármit próbálok megnyitni, mindig rezeg hármat, és ezt írja ki. Most mit tudok vele csinálni? Konkrétan használhatlan. Létezik, hogy amiatt elromlott az egész telefon, mert egyszer fél percre fordítva került bele a SIM kártya?
2012. dec. 25. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!