Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettünk egy EPSON nyomtatót...

Vettünk egy EPSON nyomtatót de nem tudok csatlakozni wifire! HELP?

Figyelt kérdés
Hali. most vettünk egy új nyomtatót, legelső. Karácsonyra:D wi-fire akarok vele csatlakozni mert usb kábelt nem adtak hozzá. Wifis netem van, szóval eleve engedélyezve van minden, de egyszerűen nem tudok rácsatlakozni.. Help pls, mit csináljak?
2012. dec. 24. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is wifis nyomtatóm van, canon. Kaptam hozzá egy CD-t, amin volt egy telepítő program, amivel be kellett állítani a nyomtatót és a wifit is. Te nem kaptál valami hasonlót?

Speciel az én routeremen (tplink 740) van egy gomb, ami pont erre való, hogy a külső periférikus eszközt, mint a printer, beállítsa, még ha kódolva is van.

De ez a telepítő program mindig megmondta, mit kell csinálni.

2012. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, kaptam cd-t. Le volt benne minden írva, még is mindig azt írja a végére hogy nem sikerült és hogy menjek vissza és próbáljam újra:/..
2012. dec. 24. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha a zöld hálózati állapotjelző lámpa nem világít és a narancssárga hálózati állapotjelző lámpa villog, kattintson a következő linkre.

Előnézet [Időtúllépési hiba]

Ilyet is ír, na nekem az elején szépen világít a zöld és a piros is, majd mikor továbblép csak a piros világít..:S

2012. dec. 24. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy biztosan mennie kell ennek... mi a routered pontos típusa és a nyomtatóé?
2012. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!