Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy 1920x1080 felbontású...

Egy 1920x1080 felbontású képet mekkora méretben lehet kinyomtatni jó minősőgben?

Figyelt kérdés
Egy képet szeretnék kinyomtattatni majd bekeretezni csak nem tudom h mekkora képet lehetne ebből készíteni

2012. dec. 24. 15:50
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Simán kinyomtatva olyan túl nagyot nem.

Egy normális fényképhez 3Mpixeles kép a minimum, elfogadható minőség meg 5Mpixel. Ez meg 2Mpixeles.


Viszont léteznek fraktál alapú fénykép méretező szoftverek azokkal megcsinálhatod kisebb poszter (A1) méretre is. (PhotoZoom Pro, Perfect Resize Pro)

2012. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Hát számomra egy kb A0-ás méretű kinyomtatott kép kellene mivel elég nagy az üres falam :S

Amúgy erről a képről lenne szó (csak ami nekem van az nagyobb) tehát az élesség nem a legfontosabb

[link]

2012. dec. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!