Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha XP Tablet Edition-t írom...

Ha XP Tablet Edition-t írom ki DVD-re (2 DVD, mert van egy alap XP és a Tablet), akkor ugyan úgy kezeli, mintha CD-re írtam volna?

Figyelt kérdés

Esetleg megoldható, hogy Bootoljon 1 DVD-ről, azaz a 2DB ISO-t kiírom egy DVD-re. PL.: többmenetesben

Nero Burning ROM 12.0.2


2012. dec. 24. 14:49
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Ha rendes bootolható CD ISO-ban van és kiírod DVD-re akkor pont ugyan úgy fog működni, csak ugye picit gyorsabb lesz. :D

De véletlenül sem többmenetesben kéne írni, hanem egy menetesben és lezárással ugye.

Ha az ISO-kat ISO fájlként kiírod egy DVD-re azt ugyan be nem olvassa neked semmi, egy meghajtó emulátorhoz meg kéne rendszer ... tehát bizony két DVD-re kell írnod.

2012. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha jól emlékszem, ez a rendszer 2 db CD -n jelent meg. Kiírhatod a CD -t is DVD -re, ugyan úgy működni fog illetve boot -olni (bár így pocséklás).


Annak kivitelezésre viszont nagyon kevés esélyed van, hogy a két CD tartalmát egyetlen DVD lemezre gyúrod össze úgy, hogy működjön is.

2012. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ahogy gondoltam, csak bíztam, hogy lesz megoldás, de akkor marad a 2 DVD. nincs itthon CD, DVD meg bőven...

köszönöm a válaszokat!

isot nem akartam isoként :)én is voltam kezdő, el is rontottam egy XP-t

2012. dec. 24. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!