Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valahogy meg lehet oldani,...

Valahogy meg lehet oldani, hogy olyan gépen bootoljak pendrive-ról, amelyik alapból nem támogatja azt?

Figyelt kérdés
Elég régi gépem van, anno a WIN7-et sem lehetett csak úgy egyszerűen telepíteni. Kellett hozzá egy un. ultimate boot CD, és ennek segítségével kellett telepíteni. Megint a windowst szeretném ugyanarra a gépre telepíteni, csak most pendriveról, viszont a gép alaplapja nem támogatja ezt. Valahogy meglehet oldani, hogy még is bootolon pendriveról?
2012. dec. 22. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Bios frissítés TALÁN megoldja, DE! Érdemes elgondolkozni azon, hogy egy olyan régi gépet, ami az USB bootot nem támogatja érdemes-e felzaklatni egy BIOS frissítéssel. Nem-e egyszerűbb venni egy DVD-t?
2012. dec. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel.

"Kellett hozzá egy un. ultimate boot CD" Hát persze hogy kell egy telepítőlemez - ez teljesen normális.(mellesleg DVD az a CD).

"Elég régi gépem van" - akkor ne Ultimate,Home Premium maximum W7 Pro verzió telepíts.

Ult. rengeteg olyan szolgáltatást tartalmaz amelyre tuti sohasem lesz szükséged ám terheli a géped , zabálja a memóriát etc.

2012. dec. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó: Azt hiszem félreértesz. Az ultimate boot cd alatt nem a Windows 7 Ultimatet értem.

A gép alapból nem bootolta be a Windows 7 DVD-t, és ehhez kellett leszedni ezt az ultimate boot cd-t, mert ennek segítségével lehetett bebootolni.

Közben megcsináltam a pendrive-ot, és alapból nem, de ugyanennek az UBCD-nek a segítségével sikerült bootolnom pendriveról, csak valamit elronthattam, mert a telepítést elkezdi, aztán kiír valami hibát.

2012. dec. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!