Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS! Samsung galaxy ace,...

FONTOS! Samsung galaxy ace, nincs telefonmemórián már tárhely. Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már mindent ki kellett törölnöm,jelenleg 19 mb van szabadon,mégsem érkeznek be üzeneteim,kijelzi,hogy nincs elég hely.Már nagyon semmit nem tudok kitörölni,már nincs rajta játék sem egyéb alkalmazás,csak azok amiket nem lehet törölni(illetve sd-n facebook,viber stb) hibás a telefonom? mit tegyek?

2012. dec. 22. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
és amik telefonmemórián vannak,azokat nem tudom áthelyezni sd-re!
2012. dec. 22. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg újraindítani,nekem jó szokott utána lenni, vagy szedd le az app cache cleanert
2012. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 d.niki111 válasza:

Szia!Nekem is ezt csinálja, és nem tudok rájönni a megoldásra :(

Az sd kártyámon van csomó hely, de bizonyos alkalmazásokat (pl facebook, whatsapp) nem engedi áttenni.

Lassan semmi nem lesz rajta, már a játékokat is töröltem, de akkor is kiírja. Frissíteni sem engedi a meglévő alkalmazásokat, mondván, nincs elég tárhely.Lassan földhöz vágom, azt hiszem.

2012. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kapcsolt ki-be, vedd ki az sd kártyát. Vagy:Vegyél IPhone-t, azzal nincs ilyen gond.
2012. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja,de ne aggódj miatta, én is csak azt tudom mondani hogy kapcsold ki és be, ja éss törölj le róla valamit.
2013. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!