Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani?

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Nem eredeti a játék, ahogy a kiegészítők sem. (tudom vegyem meg)

Állítólag az install helper monkey elavult. De most nem tudom, hogy telepítsem a modokat, amiket akarok, mert töltésnél hibát észlel és kilép.



2012. dec. 20. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem krekkelt játékra akarod feltelepíteni őket?
2012. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen crackelve van. De eddig működtek. Most hogy újabb kiegészítő van és persze frissítés is. Tudom, nem szép dolog, mert illegális. De nincs ilyesmire pénz.
2012. dec. 21. 13:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Kellene lennie valami programnak ami segíti, a package fájlokat telepíteni, de az monkey install helper nem jó.
2012. dec. 21. 17:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igazi probléma az igazából az, hogy sikerültek a dolgok. A modok telepítve vannak. A Sims tölt egy ideig, aztán úgy dönt, hogy lekapcsol és hibaüzenetet ír. Ha kitörtlöm a modokat akkor megy normálisan. De nekem kellenek azok a modok. Nem lehetne ezen segíteni???
2012. dec. 21. 17:33
 5/9 Lunala ***** válasza:

Keress rá a ModTheSims.com-on Delphy's Dashboard-jára. Az a program megnézi melyik package fájl korrupt/sérült, ami a játék leállását okozhatja. A program megpróbálhatja kijavítani, de ha nem sikerül, akkor azoktól bizony meg kell szabadulni. Utána már jó lesz a játék :)


(Ha törlésre kerül sor vigyázni kell, hogy a package fájl tényleg a Mods mappában van benne és nem véletlenül egy, a játékhoz eredetileg tartozó mappában.)

2012. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nézegettem dolgokat, és köszi meg is nézem. Meg az is lehet a hiba, hogy nem egyezik a verzióval vagy mi. Megnézem, csak egy gond van. Akkor sem enged letölteni onnan dolgokat, ha regisztrált vagyok.. :(
2012. dec. 22. 12:02
 7/9 Lunala ***** válasza:
Várj, akkor feltöltöm máshova :)
2012. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösziii!!! de meg lett, sőt jó is let már. Van ugye Nraas Master Controller mod, na ezzel volt egy kis galiba :) de most már minden működik!! Köszönöm a segítséget. Szeretem azt az Nraast pl.: mikor nem akarok várni arra, hogy a simek kitanuljanak valami jártasságot :P :)
2012. dec. 23. 13:16
 9/9 Lunala ***** válasza:
Nincs mit! :) Jó játékot! ^-^
2012. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!