Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám frissíteni a...

Hogyan tudnám frissíteni a vidókártya driverem? Feltettem a win 7 wt és eddig xp n sok játékot vitt és ezen ugyanazokat a játékokat meg nem viszi és elvileg lehet hiogy ez a baj szóval kipróbálom

Figyelt kérdés

a videó kártyám típúsa: Standard VGA Graphics Adapter (16 MB) a seígtségekért zöldpacsi előre is kösza segítséget

(a compatibilitást meg ilyeneket próbáltam és nem működött)



2012. dec. 20. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Standard VGA Graphics Adapter (16 MB)" - no comment.

Térj vissza az XP-hez.

2012. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pendulum92 ***** válasza:

Biztos, hogy ez a típusa a videókártyádnak? Nekem elég furán hangzik.


Másfelől, ha win7-et akarsz, és játszani, kéne új konfig is.

2012. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:
Ramod mennyi van? A win7 többet eszik jóval, szóval már ott elvérzett a dolog, új driverrel nem oldódik meg sajnos a probléma.
2012. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igazából a driver wiz kiírt nekem még pár dolgot és lehet rosszat írtam de a gép maga erősnek mondható mert amihez nem win 7 kellett mindent vitt amiket még leírt nekem a driver wiz azok ezek:GIGABYTE AMD socket AM3 GA-MA78LMT-S2H (rev. 1.0) am bocs a tudatlanságér csak nemnagyon vagyok otthon a témában :S
2012. dec. 20. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!