Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kiírni DVD-re?

Susan98 kérdése:

Miért nem tudom kiírni DVD-re?

Figyelt kérdés
Van egy film a gépemen, amit ki akarok írni DVD-re, de nem engedi. Magával a fájl-al is vannak gondok. Csak a Windows Media Player játssza le, és az ikonja egy ilyen kis fehér lap, aminek az egyik csücske be van hajtva. Próbáltam elmenteni .avi formátumban, de akkor meg sehol se játssza le. Amikor ki akartam írni DVD-re, akkor azt írta ki, hogy helyezzek be egy üres lemezt, pedig ami bent volt, az DVD lemez, és üres. Előtte direkt leellenőriztem. A biztonság kedvéért kipróbáltam egy másik DVD-vel, ami szintén üres volt, de nem ugyanolyan márkájú, és azzal sem ment. Nem vagyok nagy informatika szakértő, de gondolom, hogy a fájl kiterjesztésével van gond. Ezt hogyan oldhatnám meg?

2012. dec. 18. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A wmv fájl-t konvertáld át avi formátumba!
2012. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hogy csináljam? :) képet tudok konvertálni, de videót még nem próbáltam.
2012. dec. 19. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes, magyar menűvel:

[link]

Baloldali menű, Mindent aviba választással

2012. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2012. dec. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!