Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bootolásnál újraindul. Mit...

Bootolásnál újraindul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csökkentet módban sem indul el.

Xp cd-t visszaraktam h javitsam, de sajnos a C partició "Ismeretlen". Gondolom az xp összesz*rta magát. Viszont van a c meghajtón jopár dolog amire szükségem lenne, mindenféle ötletet várok, hogy tudnám lementeni, vagy visszaállitani.



2012. dec. 17. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem C perticio ismeretlen ??

akkor egyetlen megoldás a particionálás (ha sikerül)

majd formázás telepités

2012. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy az az egyetlen. Lehet csak a partíció tábla adta meg magát. Akkor csak kézzel kell megcsinálni a bejegyzést és az adatok elvileg kinyerhetők. A PowerQuest féle Partíció managgernek van olyan toolja, mi azt megcsinálja. Mielőtt formáznád az egészet egy próbát megérne a dolog.

Javaslom, hogy egy másik winyóra tegyél egy oprendszert és próbáld a táblát helyre állítani és az adatokat kimenteni.

2012. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nos beraktam egy másik winchestert, átmásoltam mindent róla. Leállitottam újból bekapcsolom, hogy újra rakom a C meghajtót, erre fel bootnál nem indult újra, és minden a régi.. Valami programot futassak le rajta ami a vinyó állapotát felméri? Vagy ez most mitől lehetett?
2012. dec. 18. 15:43
 4/5 nagyr678 válasza:

nekem is volt egy ilyen esetem hogy hirtelen újraindult a gépem. újraindult magától még egyszer és nem indult el az xp

ha vársz egy jó öt percet és újra beindítod a gépedet sok lehetőség lesz megadva hogyan indíts el a gépedet PL: csökkentett módon és annak 2 fajtáin vagy a normál módon ! (:

2012. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahogy fentebb leirtam, Csökkentet módban sem indult, és a windows cd-vel se lehet javitani, mivel a C partició "ismeretlen" volt. Azaz csak formatálni tudtam volna.
2012. dec. 18. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!