Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lenne a kérésem hogy...

Az lenne a kérésem hogy 165ezerből milyen gamergépet lehetne összerakni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ehhez és nem akarok rossz gépet venni Ilyesféle játékokra kellene:

Far Cry 3, Battlefield 3, Halo 4,Assasin Creed 3,Gta IV,Mass Effect 1-2-3 Fifa 13 stb... És a legjobbat amit kilehet hozni belőle!



2012. dec. 15. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"updatelni kell ;) sok alaplaphoz nincs oda irva;) és mégis megy vele akadály nélkül"

Kitalálom, neked is PONT ilyen alaplapod van és PONT FX-8320, és hibátlanul működik, ugye?

Én meg azt leszarom hogy nincs oda írva de valaki szerint még is megy, gagyibájtban már nem bízok meg, miután harmadszorra, ismétlem harmadszorra VRAM hibás 6770-est küldtek vissza a garanciából...

Inkább legyen benne egy normális lap, ami biztosan támogatja a processzort és jól fel van szerelve, mert nem lenne jó a kedves kérdezőnek hogyha venne egy alaplapot és csak asztali dísznek lenne jó...


Vegyük szemügyre a többi hülyeségedet is.

"Te miről beszélsz ki nem ért hozzá?"

Te.


"a te hitachi winchestered nagyon menő és még lassu is mint az állat visszafogná a gépet

a ház"

Inkább legyen kicsit több a boot idő és lassabban töltsenek be játékok, és cserébe több FPS.


"olcso nem szellős sz@r hogy szép szavakal éljek"

Hidd el, hogy nem fog leégni benne semmi. És mintha a te kodegány házad olyan szellős és minőségi lenne...


"asrock alaplaprol meg no komment gyári hibás mind a garit nem élné meg az a alaplap"

Ebben van valami, de én nem ilyen ajánlottam, és azokban is csak az USB volt galibás..

"és minek 2 gb 7870? 1 et is nagy nehezen használná ki nem hogy még a 2 gb -ot"

Én egy 7850 társaságában nyomom az ipart, és ha el hiszed ha nem, van olyan játék ami megeszi az 1.4 giga VRAM-ot 1280x1024 felbontásban.


"és ha már ennyire drágább kártyát akarsz ajánlani lehetne akár 650 sli is amivel jobban jőnneki"

A GTX 650 alapból nem éri meg, pláne nem kettő. 5 ezerrel drágábban ott van a Ti verzió, ami kitölti a 7770 és a 7850 között lévő űrt.

És ezentúl még ajánlom ezt is: [link]

2012. dec. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!