Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha megvettem a World of...

Ha megvettem a World of Warcraft nevű játékot, akkor csak EU szerveren lehet játszani, vagy lehet US szerveren is? Mitől függ?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nos nemsokára megyek usa ba, uh nemrégen kérdeztem ezt meg egy gm től, ő azt válaszolta, hogy van valami realm file, amit szövegszerkesztővel meg kell nyitni, és ott valami cuccost átt kell írni, de mint kiderült tudok európai szerverre csatlakozni usa ból csak raidelni nem valószínü ezért nem is foglalkoztam vele tüzetesebben.
2012. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csiß ***** válasza:
gondolom a world of warcraft/data/enGB/realmlist.wtf file-t kell szerkeszteni.Viszont az időeltolódás miatt lehetnek gondok raidekkel :P És a latency sem lesz valami jó.
2012. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :) Valami szervert esetleg tudtok ajánlani,ahol sok magyar van?
2012. dec. 15. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha, EU Bloodscalp (PVP), EU Arathor (normal asszem)
2013. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!