Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Ha freemail-en küldtem...

SOS! Ha freemail-en küldtem email-t, de nagybetűvel kezdtem a címzettet, pedig kisbetűvel van a címe, akkor is elküldte?

Figyelt kérdés
Küldtem egy üzenetet az egyik tanáromnak tanulmányi ügyben, de még nem írt vissza. Megnéztem,és véletlenül nagybetűvel írtam a címét(gmail-os). Pedig kisbetűvel kellett volna. Így is elküldte az üzenetet,vagy küldjem el újra? Nem akarom 2szer elküldeni,mert lehet rossznéven venné. Köszi előre is a választ.
2012. dec. 9. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

küld el mégegyszer, helyesen címezve, mert a nagybetűset NEM Ő kapta meg!

(szerencsétlenségedre, létezik egy nagybetűs e-mail cím is és vszínű, hogy egy teljesen ismeretlen másik személy kapta meg a leveled. Ha nem lenne, kaptál volna, egy hibaüzenetet, kézbesíthetetlenségre hívatkozva.)

2012. dec. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert én most kipróbáltam: elküldtem egyik emailcímemről a másik címemre (csak nagy kezdőbetűvel),és megkaptam,pedig kisbetűvel van a címem. Igaz,mindkettő freemail. A tanárom gmail-os. Szóval. Biztos vagy benne?:D
2012. dec. 9. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első hülyeséget ír. Email-címnél tökmindegy hogy kis- vagy nagybetűvel írod, ahogy weblapcímnél is. A jelszavak kis és nagybetűérzékenyek de az email címek nem!
2012. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az e-mail cím @ előtti része kis- és nagybetű érzékeny, azaz elképzelhető, hogy a sandor@volenszki.hu e-mail cím klönbözik a Sandor@volenszki.hu e-mail címtől.


[link]

2012. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

100% nagybötüvel is elküldte, a gmaira is.

teszteltem, Freemailből, gmaibe elment és megkaptam, csupa nagybetűvel írva, a @ előtti részt is!!!

2012. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nem küldöm el mégegyszer :)
2012. dec. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!