Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a laptop...

Miért van az, hogy a laptop hirtelen elkezd zúgni? Valamilyen motor, vagy a szellőző (nem tudom, mi a neve) működik olyankor?

Figyelt kérdés
A laptop bal oldalán, a billentyűzet alatti részen lehet az a valami, ami elkezd zúgni, és elég hangos. Eddig 2x fordult elő,1-2 percig tart? Lehet, hogy túl van melegedve a gép? Általában nem kapcsolom ki éjszakára, csak alvó állapotban hagyom, ez nem baj? A laptop típusa acer travelmate 5320.
2009. aug. 20. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
az a hűtőventillátor, semmi gond
2009. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De eddig még nem csinálta ennyire. Lehet, hogy csak beképzelem, de olyan, mintha be lenne akadva valami benne. Elkezd zúgni, hűteni, de fél perc után már más hangon zúg, nem kattog, de hasonló.

És eddig nem volt ilyen hangos...

2009. aug. 20. 18:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy túl van melegedve? Nem baj, hogy csak alvó módba szoktam tenni éjszakára?
2009. aug. 20. 18:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Végülis engem az zavar, hogy eddig nem volt ilyen hangos. De amikor abbahagyja, akkor valóban olyan, úgy csinálja, mint eddig. Csak hát sokkal hangosabban zúg...Egyébként a gép működik rendesen, csak ijesztő egy kicsit ez a zúgás.
2009. aug. 20. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak hát szokott ám a ventilátor csapágya el is használódni. Lehet, hogy meg kellene a tengelyt olajozni. Vagy csere szükséges.
2009. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
pucold/cseréld ki a hütőventillátort!Sokszor a sürített levegő is segít
2009. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!