Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játékot keresek, ajánlanátok?

Játékot keresek, ajánlanátok?

Figyelt kérdés
az elmúlt 6 évet végig wowoztam, de ez a pandás kiegészítő, az utolsó csepp volt nálam, most játékot keresek, de csak multiplayert. Nem tudom mivel lenne érdemes játszani, az biztos, hogy mmorpg egyenlőre nem érdekel, nem akarot totál rákattanni mostanában semmire, inkább valami fps vagy ilyesmi, amit nem feltétlenül kell csapatban játszani.

2012. dec. 8. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor a COD-ok közül válogass!
2012. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Battlefield 3 ne codot válassz ha igazán multizni akarsz és rohadt jókat akkor tuti ez játék a befutó.A játék gyönyörű és a hangok az valami eszméletlen.Persze ez inkánn taktikai shooter mitsem reflex mert a BGbe nem fogsz ugrálva fejeseket osztogatni mint a codba de szerintem ezért is jobb.
2012. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Planetside 2 (F2P mmofps)

Ghost Recon online (F2P mmofps)

Gotham City Impostors (F2P mmofps)

Battlefield Bad Company 2 / BF3

Tribes Ascend (F2P mmofps)

TF2

CS

CoD-ot hanayagold hulladék az egész, és évről évre ugyanaz.

2012. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!