Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem írható cd-ket de nem...

Vettem írható cd-ket de nem ismeri fel a gép. Miért?

Figyelt kérdés
most vettem egy 10 db-os maxell írható cd-t. Irtam is egyből 2őt azok jók lettek de most is szerettem volna és nem ismeri fel a gépem. Miért?
2009. aug. 19. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy a meghajtóval van gond
2009. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit használsz? Nérót?
2009. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baj, de velem egyszer már előfordult. Vettem 10 db újraírható Verbatim DVD-t, amik elég jó minőségűek voltak és drágák, de az egyikkel hiába próbálkoztam, végül elegem lett és kidobtam a kukába.:(
2009. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaj... igen nerot használok de mondom: ezek a cd-k fele már jó volt és most egyszer csak beszart a maradék :S
2009. aug. 19. 22:45
 5/13 anonim válasza:
Még a legjobb minőség között is van hibás darab, ez van sajnos. Próbáld ki másik gépen, ha ott is ugyanezt észleled, és eddig minden más CD-t felismert és amúgy a meghajtó megy rendesen más anyagokkal, akkor ott sajnos a CD a hibás termék, az ilyennel nem tudsz mit csinálni, ez van.
2009. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

pf sok tudatlan emberke minek ír fas***kat? a maxell cd és dvd is a leg___abb minőségüek között van... és mi az h nem működik? már hogy a rákomba ne működne? nincs olyan h hivatalosan veszel egy 30.000hufos vidikarit azt nem működikXD


A kérdező felé: Hol vetted a cdt? Ha oldalról rendelted linkeld be nekem

2009. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A CD-DVD-vel lementetted az adatokat és utána ráirattad? Akkor le is kell ellenőriznie a Nérónak az Adat DVD-t.
2009. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztosan valamilyen beállítási hibát követtél el, nem a CD-k rosszak. Én tavaly ugyanezt elkövettem, aztán nem volt a CD-n semmi, nem tudja lejátszani. Nézd meg a Néró Adat lemez készítése beállításait.
2009. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Természetesen beállítási hiba, figyelmetlenség is okozhat ilyent, de a CD is ugyanúgy lehet hibás, én is jártam már így, és akár a meghajtó is meghibásodhatott, de csak akkor, ha másokkal is ezt csinálja (minden tönkremegy egyszer). Végig kell próbálgatni a lehetőségeket:

- más CD-vel jó? Akkor a meghajtóban nincs hiba.

- azokkal a CD-kkel más gépen is ezt csinálja? ha igen, a CD a hibás, ha nem, akkor elnéztél valamit

- ha lejátszik de semmit nem ír a meghajtó, akkor az is lehet, hogy meghibásodott, ez öregedési hiba általában, nem nagyon éri meg javítani


Futtasd végig ezeket a lehetőségeket, és ki fog derülni!

Üdv!

Egy informatikus

2009. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
01:21 - 2003-ban hivatalosan vettünk - nem leértékelt akciós verziót, hanem szakértőktől szakboltban - egy komplett számítógépet, és a floppy meghajtó nem olvasta be a floppykat, kiderült, hogy az a példány hardverhibás volt, azonnal kicserélték persze, CD-t nem fognak kicserélni, de azért amit írtál, az arra utal, hogy nem értesz ezekhez a dolgokhoz, butaságot írtál, vagy nagyon fiatal vagy még, vagy nagyon naiv.
2009. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!