Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tiszerintetek tényleg eltűnnek...

Tiszerintetek tényleg eltűnnek a piacról a hagyományos PC-k, Laptopok és helyüket Tablet-ek veszik át. A HDD-énk helyeit pedig Cloud szerverek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy tunnek el
2012. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsőben nem hiszek, a második lehetőséggel már most is sokan élnek.
2012. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A masodik valaszolo velemenyen vagyok en is. Terjedni fognak a tabletek, de akinek a PC/laptop rendes munkaeszkoz (tehat nem csak netezesre, filmnezesre, meg nagy ritkan esetleg egy Word vagy Excel-dokumentum szerkesztesere hasznaljak a gepuket), azok nem fognak atterni a tabletekre. Egesz egyszeruen vannak olyan dolgok (uzleti szoftverek, CAD programok, szimulacios, animacios programok, es a vegtelensegig lehetne folytatni), amik ala egyreszt sokkal komolyabb vas kell (aktiv hutessel!), masreszt baromi korulmenyes lenne eger-billentyuzet kombo nelkul hasznalni oket (ez mondjuk meg megoldhato), sot, vannak olyan munkak, amikbe kar is belekezdeni egy minimum 20-22 colos monitor nelkul.


A felhobe valo szinte teljjes atkoltozes viszont szerintem is meg fog tortenni a kozeljovoben.

2012. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

- az egyik kurzuson hajtogatja az egyik tanárunk, hogy a tableteké a jövő stb.

- a másik dolog engem idegesítene, az olyan logikátlan elrendezések ahol feszt kel simogatni a képernyőt mig megjelenik amit akarsz, én inkább szeretem a klasszikus rendszereket

- a másik dolog mérnők vagyok Automatizálás és Alkalmazott Infó területen én elképzelhetetlenek tartom a jövőm Klasszikus gépek nélkül .... legalábbis az agyamra

mennének


- ami a Cloudot illeti, jobb szeretem ha nállam van az amit tárolok, és nem valahol ahol bárki hozzá férhet ha egy kicsit tehetségesebb

2012. dec. 6. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem lokikus, hogy ahogyan nő a tabletek teljesítménye, úgy egyre népszerűbbek lesznek, már most vannak olyan gépek, amelyekhez lehet billentyűzetet csatlakoztatni, és így máris olyan mint egy laptop, tehát szerintem nem az eltűnés a jó szó, hanem a lecserélődés, és természetesen, idővel a tabletek helyett is jön valami más.
2012. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!