Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linkelnétek kinyomtatot képeket?

Linkelnétek kinyomtatot képeket?

Figyelt kérdés

szeretnék egy nyomtatót venni-fényképekre kellene, de nem tudom hogy melyik nyomtattja szebben a képeket a lézeres vagy a tintasugaras?

valami olyan kéne ami ki van nyomtatva papirra hogy hogy néz ki



2012. dec. 6. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy nyelvkönyv nem kellene?

"Linkelnétek kinyomtatot képeket?" >> eleve a kinyomtatott az két t a végén, plusz ugye, amit kinyomtattunk, az nincs rajta az interneten.

"szeretnék egy nyomtatót venni-fényképekre kellene" >> bármilyen nyomtatót rá tudsz tenni fényképekre, csak a sorrend a lényeg, először a képek, aztán a nyomtató.


De hogy hasznosat is mondjak: véleményem szerint nem éri meg nyomtatót, patront, és papírt venni, mert a nyomtató árából eleve több száz képet "elő tudsz hívatni", azonkívül a papír és a tinta árát is figyelembe véve, ha pár forinttal olcsóbban jössz ki a nyomtatással, akkor már jól jártál, megkockáztatom, hogy nem fogod tudni olcsóbbra kihozni, mint ha profi helyen nyomtattatod ki.

A minőségről más nem is beszélve. Egy házi nyomtató vagy két pofára eszi a festéket és a minősége épp elfogadható, vagy spórol, de akkor a képek nagyon gagyik, összemérhetetlenek egy profi kidolgozóval.

Érdemes ezeken is elgondolkozni mielőtt őrült vásárlásba kezdesz!

2012. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt ugye most nem mondod komolyan? bármilyen nyomtatót rá tudsz tenni fényképekre, csak a sorrend a lényeg, először a képek, aztán a nyomtató.----nem tudtad értelmezni vagy mi?
2012. dec. 6. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
De tudtam, viszont nem azért, mert te olyan érthetően tudsz írni, hanem mert kb tudom mire gondolsz.
2012. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!