Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul mindig újra...

Miért indul mindig újra bekapcsoláskor a gépem?

Figyelt kérdés
Elinditom ventilátorok felpörögnek indulna,újraindul , ezt még csomószor,valamikor alig bírom "működésre" bírni. a táp nem hinném h szar seasonic s12 430w nemtom mi lehet a baj
2012. dec. 5. 20:34
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

Pedig a Táp szokott ilyet tenni nekem is volt, pedig 3 hónapja vettem (márkától független is elromolhat)!

Nem telepítettél valami driver-t, vagy addíg el se jut, hogy boot-oljon?!

Ha nem az gond, nem hiszem, hogy vannak eszközeid (vagy nem tudom) hogy bemérd.

Ellenőrizd a csatlakozásokat, kábeleket, hátha valami kissebb zárlat (nekem az usb csatlakozóm zárlatolt), vagy kontakt.

Legvégül: Szervíz.

2012. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha az alaplap lazán van csavarva, azért is lehet?(elébb néztem meg)
2012. dec. 5. 20:56
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Nem kell "halálra" tépni, viszont legyen közbetét (szigetelő) hogy ne érjen a házhoz. (persze tudom én is, hogy kell a test, csak nem mindegy hova!)


Mozgasd meg a kártyákat, jól illeszkedjenek.

A merevlemezt látja a bios?! Lehet kábel gond.

A proci ventillátora rendben pörög? (túlmelegedés védelem)

A bekapcsoló gomját is nézd meg, nem -e az a rossz!


Több nem jut eszembe.

2012. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasonló problémám volt, nálam nem a géppel volt a baj, hanem a falban a 220 as kábel egy helyen megégett, és az okozott áramingadozásokat, amit semmin nem lehetett észrevenni, csak a gépem indúlt újra mindig.

próbáld ki más konnektorból, ha ott nem csinálja soha akkor neked is ez a bajod, megjegyzem sokak küzdenek ezzel.

2012. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!