Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen hangos egy "dobszett"?...

Caring kérdése:

Milyen hangos egy "dobszett"? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,főleg azoktól,akiknek van,hogy milyen hangos egy ilyen Rockband-es dobszerkó?Szeretnék vásárolni egyet,de előbb szeretném tudni,mennyire hangos.Néztem videókat,de ott csak a zenét hallani,nem hallom,milyen a dob alaphangja.

2012. dec. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az alaphangja pont olyan mintha egy dobverővel egy darab műanyagot csapkodnál! Nem annyira vészesen hangos de a zene amúgy is el fogja nyomni a hangját!
2012. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én most dobolok pont 9 év ota most aakarom a felsö foku dob vizsgát eddig megvan az alapfok középfok remélem a magasfok is meglessz. De a lényeg hogy elösször is han nem tudsz dobolni elöször tanulj meg nem kötöszködésböl mondom. vagy ha tucc az akk oksa;) . Hát ha te dobolsz hangosnak hallod de az utcára alig lehet hallani.De én zenére meg bandával dobolok és ott a dob adja meg az alapritmust. rapp zenét játszunk ja és igen a rapp zenébe téngleg van dob csak qva jo be kell hangolni de fogalmam sincs milyen hangos. de sztem nagyon a szomszédok nem panaszkodtak. xd
2012. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő nem az "igazi" dobolásra gondolt! Ő nem a hangszeren szeretne játszani hanem Rockband-ezni! (Ez egy videójáték)
2012. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jah akk nem tudom kérdezö melyik am utolso jogos a mondat mert én se tudom mit akar zd;)
2012. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!