Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért lassult le a gépen egyik...

Mért lassult le a gépen egyik napról a másikra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. A múlt hétvégén rászántam magam, hogy kitakaritom a gép belsejét, mert utoljára kb. 3 hónapja láttam tisztán. Sikeresen szétszedtem, minden nagyobb-kisebb alkatrészét leporszivóztam (persze óvatosan, hozzá se értem) és finoman letöröltem, ugyancsak ügyelve. Visszaszerelés után egyrészt nem zúgott úgy mint azelőtt, és továbbra is jól működött. Viszont az elmúlt héten annyit romlott az állapota, hogy a gyorsasága kb. felére csökkent, pedig új program nagyon kevés van rajta és az is kis méretű. CCleanert eddig kismilliószor lefuttattam, töredezettségmentesitést csináltam, letötöltem a feles programokat, de semmit se javult. Véletlen egybeesés lenne, hogy pont a tisztitás után csinálja ezt, vagy valamit én b***tam el? (szerintem az útóbbi a valószinübb) A válaszokat/tanácsokat előre is köszönöm.

2012. dec. 4. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Le vetted a proccirol a colert ?
2012. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, az a helyén van.
2012. dec. 4. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!