Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Packard Bell EN TK 85-öm van, 1 éves. Egészen szeptemberig az eredeti gyárilag feltelepített win volt rajta, de elkezdett rosszalkodni a gép. Bekapcsolásnál a windows emblémálnál lefagyott, ha úl is lépett rajta sötét lett a kép, nagyon lassan , pontosan 18 perc alatt lépett be.. És utána sem lehetett még használni, mert mindig lefagyott. Utána újraraktam, örültem neki mert 4 napig jó is volt, rendesen bekapcsolt,azt hittem, hogy ez volt a baj. Most viszont megint elkezdte, windows embléma utána feketeség kb 5percig, jelszónál lefagy, 5 perc után belép, és nem tudok semmit sem megnyitni kb 20percig mert lefagy minden.. Vagy win embléma után lemezellenőrzést tesz ki, hagyom, de 1%-nál már kékhalál, és újraindul. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a baja.. esetleg valaki tudna segíteni?

2012. dec. 1. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
tudok segíteni bios-ban 12 s a felfutási idő azt kell átállítani 10 s-re vagy windows akrivátor kell ha így se jó írd hogy a probléma még fent áll
2012. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!