Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan költöztethetek be...

Hogyan költöztethetek be valakit a sims 3-ban?

Figyelt kérdés
A karakterem már jár valakivel, de nem szeretnék vele összeházasodni. Hogyan kérjem meg, hogy költözzön oda?

2012. dec. 1. 10:08
 1/2 anonim válasza:

menj a városszerkesztő módba, keresd meg a karaktert akit oda akarsz költöztetni(ha olyan családban van ahol nincs egyedül, akkor válaszd el úgy hogy az az ember vágólapra kerüljön) szóval a lényeg az hogy kerüljön vágólapra és akkor(nálam a bal felső sarokban) meg fog jelenni, és akkor kattints rá, utána család elhelyezése és a tiedben helyezed el.ennyi remélem érthető voltam :)

vaagy még ha jó vagy legjobb barátokká teszed őket (mert csak így fog menni akkoris ha szerelmesen már "tökéletesen ellenálhatatlannak tartják egymást") és akkor rákattintasz a simre: -barátságos aztán költözzön be vagy kérje meg hogy költözzön be és akkor már bent is van :))

2013. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Thunderfairy ***** válasza:
Én a városszerkesztőben, a háztartásom kiválasztva, ősszevonás ezzel parancsal tettem be egy lányt a családomba.
2013. jan. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!