Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A You Tube-n hogyan tudok...

A You Tube-n hogyan tudok arab zenét hallgatni, és letólteni?

Figyelt kérdés
Két - három hónappal ezelőtt - ha jól emlékszem - beirtam a keresőbe(search) például egyiptomi zene, és máris jött a választék, amire katt.után megszólalt a kiválasztott.Most pedig semmi.Pontosabban olyan eligazitó valamik, amiket nem értek.Segitséget kérek a kérdésemhez.Köszönöm.
2009. aug. 18. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2009. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia! Én is nem rég töltögettem le arab zenét ezzel a progival a Youtube-rol: [link]

Le tudod tölteni csak a zenét vagy a klipet is. :)

2009. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

11:54 Nekem azt irja, a "lap nem található2 HOL KERESSEM?

12:10 az ajánlatodra katt. de linkcimet kér, azt honnan?

(hogy tudjátok- e vagy sem, én egy "neander-völgyi" vagyok, ebből eredően egy részletes segitséget kérek)

Mindezeken túl: a válaszokat köszönöm,ebben a dög melegben, már ami a kintit illeti.

2009. aug. 18. 12:24
 4/11 anonim válasza:

Második vagyok. Nekem az első válaszoló linkjére kattintva bejön az oldal,nem értem neked miért nem.

Amit én küldtem úgy tudod használni,hogy a youtube-rol amit szeretnél letölteni annak a címét kell bemásolni az üres helyre. Be tudod állítani,hogy csak zenét,vagy videót is letöltse. Ha beírtad akkor "GO",aztán ha átkonvertálta akkor" DOWNLOAD".

2009. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem az első linkjére ez látható

[link]

A másodikkal pedig az a gondom: szeretnék több zenét meghallgatni,majd utána a kiválasztottat letölteni.De mint jelezten , nem jutok el addig, hogy akár egyet is meg tudjak hallgatni.Megnyitom a you tube-t, beirom az egyiptomi zene, az alábbi linket kapom.Bármelyikre is katt. a zene néma


http://www.youtube.com/results?

search_query=egyiptomi+zene&search_type=&aq=f


helyette ez fogad:

http://www.youtube.com/watch?v=xXFld2fsyYQ

innen azután már csak a kuka a menhely?

Bizonyára egyszerú lehet az egész menet, csak egy kezdő?

az kezdő!

2009. aug. 18. 15:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Vigyázat!!A link második sora nem aktiv.
2009. aug. 18. 15:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ami visszalinkeltél, simán megnyílt újból Firefox-on. Ajánlom nézz bele, mert dugig van arab zenével...
2009. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Használj YouTubeDownloader-t .. (googleban megtalálod..)

csak bemásolod a youtube-os videó linkjét és letöltöd.. majd ha kell.. konvertálod..

2009. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
21:08-- AGONDOM OTT KEZDŐDIK, NEM JUTOK EL ADDIG, HOGY A LEMÁSOLANDÓT LINKJE ELÉRHETŐ LENNE.vAGYIS NEM TUDOM MEGNYITNI A YOU TOUBET.
2009. aug. 19. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha letöltötted amit javasoltam, akkor nincs más dolgod, mint elmész a www.youtube.com -ra, megkeresed a videót(zenét), ami épp érdekel.. és elindítod a videót.. a Youtube-downloadernek pedig az a link kell, ami a böngésződ keresőjében (ahova be kell írni azt is gyakorikerdesek.hu) van. Rákattintasz a Download gombra és már meg is van.. ha GOM playert használsz, akkor még konvertálnod sem kell.. (GOM player letölthető a szoftverbazis.hu-ról is ingyenesen) ;) remélem tudtam segíteni.. ha még mindig van vele gondod, akkor újabb pm.
2009. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!