Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetnék egy...

Hogyan készíthetnék egy tárhely-szervert magamnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy szeretnék építeni egy gépet,ami csak azt szolgálná,hogy tárhelyet biztosítson.Nem tudom konkrétan hogy hogy lehetne megoldani,de valami olyasmire gondoltam,hogy egy kliensen keresztül töltöm rá a gépre/töltöm le a fájlokat róla,és csak akkor üzemel,amikor szükségem van rá.Lehetséges ez?

2012. nov. 19. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

Összerakod a gépet, felteszel rá egy oprendszert és a szükséges programokat és örülsz.


Erre érdemes valamilyen linuxot használni. Van egy halom leírás a neten.

2012. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell?

Lehet a saját géped is ilyen szerver, vagy más gépe. De van ingyenes szervercsoport is, vagy ha komoly kell, akkor fizetős.

2012. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell semmi különös,csak egy amennyire lehet egyszerű,saját használatra,de nem az én gépemet akarom ilyesmivé alakítani,hanem egy másikat,azért kérdem..és milyen programok szükségesek?Olyan leírást ami nekem kéne nem igazán találtam még..tud valaki linkelni egy leírást?
2012. nov. 19. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem valami ilyesmi kell neked:

[link]

[link]

2012. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet,még nem olvastam végig de így az első sorokból jónak tűnik :) Ha van valakinek még valami tippe vagy valami megosztanivalója azt szívesen várom :D
2012. nov. 19. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak magadnak szeretnéd, akkor lehet érdemesebb egy tárhely hosting céget keresned, mert biztosabb, és magadnak is megspórolsz egy csomó idegességet, és nem kevés időt/energiát!
2013. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!