Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire jó ez az alaplap meg...

Mennyire jó ez az alaplap meg ez a proci?

Figyelt kérdés

Ez az alaplap:

[link]

Ez a proci:

[link]

Az lenne a kérdésem, hogy ezek mennyire passzolnak össze?

A válaszokat előre is köszönöm. :D



2012. nov. 15. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Jónak mondható mindkét alkatrész bár az alaplap túlságosan drága, processzor tuninghoz jó választás lenne, de tuningolni csak K jelölésű core i processzorokat lehet(második, harmadik generáció), így azt mondanám nem a legideálisabb párosítás.

Egy olcsóbb H77-es lap is megteszi, egy jól felszereltet már kapsz 25K körül pl. ASUS P8H77-V, ha tuningolni is szeretnél akkor pedig egy i5-3570K egy z77-es lappal(Z77A-GD55) és egy "normális" cpu hűtővel.

2012. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem tuningolni szeretnél hanem új gépet és én úgy gondoltam, hogy az alaplap meg a proci jó párosítás lenne-e.
2012. nov. 15. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp azt mondtam, hogy nem igazán jó párosítás, vegyél egy i5-3570 procit és egy ASUS P8H77-V lapot. (A z68-as lap miatt említettem a tuningot, mert az arra van, akkor érdemes megvenni ha tunindolni akarsz)
2012. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha amit írtam laphoz vennék 1 tuningos procit?
2012. nov. 15. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Látom kötöd az ebet a karóhoz, vegyél amit szeretnél.
2012. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nem akarnám húzni a procit. Olvasgattam mind a 2 proci terén, amit én írtam azzis elég jó.
2012. nov. 15. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges közel 50 000 forintos alaplapot venni átlag használatra.
2012. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Játékra használnám nem netezésre, mert márt meguntam a régi gépet mert FPS játékba csak 50fps van amivel egyáltalán nem lehet gamelni. Inkább veszek egy buta gépet és nem kell semmit változtatni benne.
2012. nov. 16. 06:59
 9/9 anonim ***** válasza:

"Inkább veszek egy buta gépet és nem kell semmit változtatni benne"

Ennek semmi értelme, mint ahogy az egész párbeszédnek sem volt.

2012. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!