Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows alvó állapot?

Windows alvó állapot?

Figyelt kérdés
Mostanában inkább alvóba szoktam rakni a gépemet hogyha elmegyek, minthogy kikapcsoljam. Ez jó mert így gyorsan betölt és máris tudom használni. Azt szeretném tudni hogy így mennyi energiát fogyaszt (csak egy kis led szokatt villogni)? Azért mert tegnap alvóba beraktam elfelejtettem és kihuztam a konektorból a gépet amikor takarítottam. Majd visszadugtam úgy indítottam el és mindent ugyan úgy volt mint volt. SZerintetek megéri ez ha mondjuk elmegyek akár több órára is? És az hogy lehet hogy kihűzom nem kap energiát áramot és ugyan ugy lesz minden ahogy valaki ezt el tudja mondani? Köszönöm a válaszokat
2012. nov. 11. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
lényegében semmivel sem fogyaszt többet a kikapcsolt állapotnál. csak annyiban tér el tőle hogy a RAM folyamatosan feszültség alatt van mivel csak így képes tárolni a betöltött adatokat
2012. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
csak a kis villogó led fogyaszt
2012. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!