Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet-e javittatni?

Meg lehet-e javittatni?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül raboritottam a kávét a laptopomra,gyorsan letöröltem és utánna még ment is(mindez bekapcsolva történt)

ezután elmentem bevásárolni majd mikor hazamentem bekapcsoltam és nem ment a billentyüzet normálisan ezután kis idöre ki volt kapcsolva és mikor el akartam inditani nem indult el,elkezdett sipolni mikor el akart indulni a windows.Az őseim szerint dobhatom ki de nem nagyon értenek hozzá.Meg lehet-e javittatni vagy ne is kabitsam magam.Csak normális válaszokat kérek!!!Elöre is koszönöm mindenkinek



2012. nov. 11. 20:01
 1/4 XenoMorph válasza:
Biztos meg lehet javíttatni, de van hogy a javítás többe kerülne mint 1 új laptop..
2012. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velünk is volt ilyen, de mi azonnal leállítottuk és rohantunk a szervizbe, ahol szétkapták, kiszárították és kicseréltek benne valamit. Ezek után használható lett csak ragadt a billentyű.
2012. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az keső ha holnap reggel megyek vele szervizbe,és mennyibe kerül a javittatás(ugy kb)???
2012. nov. 11. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg késő, mert többször is bekapcsoltad.

Egy javítási árajánlatot adnak kb. 3 ezerért, és attól okosabb leszel.

Mi is okosabbak lettünk, mert 45 ezer és rá lett a javítási költség ajánlat. Így vettünk egy hasonló használtat 60 ezerért.

2012. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!