Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem indul el a feladatke...

Miért nem indul el a feladatkezelő? (Windows 8)

Figyelt kérdés

Néhány napja telepítettem fel a Windows 8-at. Próbálnám elindítani a feladatkezelőt, de csak egy üres ablak ugrik fel néhány másodpercre, aztán bezár.

Vírust ellenőriztem eredeti NOD32-vel és Avast-tal is, nem talált semmit, illetve próbáltam taskmgr.exe-t is futtatni, az sem segített.


2012. nov. 8. 17:07
 1/1 nero2000 válasza:
Szia! Nálam is ilyen probléma van, és párszor nehezen indul a windows, újra kell indítani boot-olásnál, és csak így indul el. Egyébként tényleg gyors, de vannak hibák! A Te problémádat biztos nem vírus okozza, de a megoldást sajnos nem tudom!
2013. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!