Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szemüveg...

Szerintetek melyik szemüveg kamera legyen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Nekem az számit hogy milyen minőségben vesz fel!



2012. nov. 7. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

sok infot nem írnak,gyhogy a legdrágább a legjobb alapon váassz.

a vám hatóságok b@szatatni fognak mert "rejtett megfigyelésre alkalmas eszköz" azaz kém cucc.

nem vicc a tv-ben volt hogy srácok rendeltek és a vámosok lecsaptakrájuk,hogy kémek,meg minden....de egy közép rossz ügyvéd tud segiteni.erre számits.

2012. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem olyanra használom ha valaki szerepelne benne akor azt kitakarom vagy valamit csinálok vele hogy ne látszogyon
2012. nov. 8. 20:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ahogy látom ezek ilyen ócska webkamera minőségűek lehetnek. Meg azért bátor aki ilyet hordani is mer... méterekről kiszúrja bárki hogy nem sima szemüveg csak.

A normálisabbakat vagy tízszer ennyiért lehet kapni.

2012. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ilyen nincs, hogy rádrontanak a rendőrök, nyugalom:) Egyébként én ezt vettem meg: [link] A képminősége fasza, a hang az kevésbé.
2013. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Nem tudom olvasod-e még ezt, de ha igen, tudnál nekem mesélni arról, hogy hogy funkcionál webcameraként a szemüveg? Én is pont ezen gondolkodom, de nekem fontos lenne,hogy jó képet adjon, és azonnal egy távoli gépre. A hang az tök mindegy.

Köszi előre is

2013. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves hozzámszóló!:) Mint rejtett kamera szinte tökéletesen funkcionál, nehezen lehet csak kiszúrni a szemüveg közepén lévő kamerát :) Ennek az úrnak is szemüveg kamerája van, ha gondolod nézd meg, hogy milyen minőségben vesz:

http://www.youtube.com/watch?v=I1HdncKT0xo



Minden rendben van vele, csak egy baj van vele, hogy az ember idővel rájön, hogy neki semmi szüksége nem volt ilyesmire, egyszóval jól gondold meg, hogy valóban meg szeretnéd e venni.


Én egy hétig használtam, aztán meguntam, felkerült az apród-ra, mint olcsón eladó keveset használt árú :) Most per pillanat a vételár feléért próbálom eladni, szóval semmi értelme nem volt megvennem... :)


Ez márt nem a témához jön, de azért leírom :) Én egész életemben 2 rejtett kamerát vettem. Az egyik a Sapka kamera volt, a másik pedig a Szemüveg kamera. Mindkettőt az előző bejegyzésemben lévő weboldalról vettem. Őszintén szólva a Sapka kamerát nem ajánlom senkinek. Ha valamit, akkor ezt nem ajánlanám egy Kémnek sem :D Rossz képminőség-hangminőség, illetve eléggé feltűnő a "rejtett kamera" a sapka tetején :)

Ha a kettő közül kellene választani, akkor én a Szemüveg kamerát ajánlanám, mivel sokkal jobb a kép-hang minősége, sokkal pontosabban tudod felvenni a felvenni kívánt dolgokat :)

Egy idő után rájöttem, hogy nekem az egyik Rejtett kamerára sincs szükségem, ezért a szemüveg kamerát elajándékoztam, a sapka kamerát pedig még próbálom eladni valakinek :)


Szerintem a Rejtett kamerák teljesen fölöslegesek, soha többet nem fogok venni. Nekem a rejtett kamerás korszakomnak vége, én eljutottam a kézikamerákhoz, amik annyira megtetszettek, hogy soha el nem cserélném őket :)


Sokkal több előnyük van, és még később is hasznosak lehetnek :) (LCD, Több hely a felvételeknek, gyors feltöltés, jobb minőségű felvételek, vissza lehet nézni a videókat stb).

Ha valamit ténylegesen ajánlanék, az a normális kézikamera lenne, vagy esetleg még az Action kamerák :)


Mégha nem is túl sokat, de remélem tudtam segíteni :) Kecske legyen veled :)

2013. nov. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!