Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Úristen! Mit csináljak? Még...

Úristen! Mit csináljak? Még meg lehet menteni?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy egy nagyon fontos fájlt kezdtem el átmásolni pendrivére, mert formázva lesz a gép, de közben véletlenül ráléptem a pendrivére és széttört... ( ne is kérdezzétek... egész életemben ilyen szerencsétlen voltam)

Az lenne a kérdésem, hogy valahogyan visszailleszthető, visszahozható a fájl? hihetetlenül fontos lenne:S Kérlek valaki segítsen!



2012. nov. 7. 20:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem!
2012. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Attól függ h milyen mértékben tört szét ha csak a műanyag ami körbe veszi akkor talán még meglehet ha viszont maga a "bele" akkor nem :/
2012. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem tudom, kérdezd meg számítógépes szervízben!

a fontos fájlokat mindig mentsd el több helyre is: CD-re, DVD-re, küldd el magadnak mailben + pen drive

2012. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

egy videofelvétel volt :/ és most akartam "többszörözni" csak véletlenül a kivágásra mentem és nem a másolásra.

A pendrive... hát teljesen kettétört :/ esetleg a számítógépen nem lehet beállítani, hogy a kivágott dolgokat visszaállítsa?

2012. nov. 7. 20:54
 5/14 anonim ***** válasza:

igen

valahol van olyan, hogy rendszervisszaállítás

itt csak egy id.pontot kérdez, hogy melyik napra, vagy mennyi idővel ezelőttre, és minden olyan lesz, mint akkor.

2012. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vezérlőpult - rendszer - rendszervisszaállítás
2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet mégsem ott kell, pedig egyszer már csináltam ilyet, csak másik gépen.
2012. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
vissza lehet állítani a letörölt (kivágott) fájlt, de csak akkor, ha azt a partíciót (pl. C:, D:, E: stb.) nem használtad azóta, amióta a fájlt letörölted (kivágtad) onnan. vagy ha használtad is a partíciót, akkor is esélyes lehet, de nem biztos h a fájl 100%-osan megmenthető még, mert lehet h egy másik fájl felülírta a helyét vagy a helyének egy részét.
2012. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
vissza lehet állítani a rendszert, amit itt írtak :) ha win7-ed van csak beírod a keresőbe "vissza" és már kisi adja..
2012. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Xp-m van sanos...:/ próbálkoztam a rendszer visszaállításával, de sajnos csak most lett bekapcsolva eddig nem volt engedélyezve...és amikor ott tartok, hogy kiválasztom melyik napra szeretném visszaállítani, nem enged továbbugrani más napra (mivel most aktiváltam, legalábbis én úgy gondolom e végett) ezek után nem tudom mit tudnék tenni, teljesen kétségbeestem :/
2012. nov. 7. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!