Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudnék beszerezni...

Honnan tudnék beszerezni olcsó BLU-RAY írható CD-t, vagy újra írható CD-t?

Figyelt kérdés

Milyen üzletekben érdemes keresgélni? Ugyanis mindenhol azt mondták, hogy még annyira nem elterjed, így nem is árulják. Egy helyen tudtak volna adni, de egy sima 1x írható CD volt 2500 ft, az újraírható meg 4500...


Esetleg internetről rendelni? Ahol mondjuk nem kerül többe a szállítási költség mint két db CD... :D Mert sajnos ez a másik probléma, hogy láttam egy-két oldalt, ahol 400 Ft volt egy darab írható BLU RAY CD, de 990 ft a szállítás...



Segítsetek légyszi! Köszi! :)



2012. nov. 7. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha olcsón kellene, akkor olyan számítástechnikai diszkontáruházakban, ahol van kiskereskedés. Például nézz körül itt, mert jó áron vannak: digitaldepo.eu

Ha nincs lehetőség a városodban a személyes átvételre, akkor sajnos a postaköltséget kikell fizetni. A szállítás általában máshol is 990ft körül van.

Vagy kínai piac vagy Tesco, ha van nálatok.

Vagy leszűkíted a Vaterát vagy az Apródot a városodra, ott főleg hengeresben szokott lenni, de valamikor megbontva darabonként is van, csak rákell kérdezni.

2012. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. nov. 7. 15:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen a digital depon hol lehet megnézni az üzlet listát, hogy van-e a városomban? Mert nem találom sehol :/
2012. nov. 7. 15:13
 4/8 Golan Trevize ***** válasza:

szlovák internetes boltból lehet olcsón rendelni, van ahol ingyenes a kiszállítás, van ahol értékhatár fölött szállítanak ingyen. esetleg összeálltok többen, és közösen fizetitek a kiszállítást.


ezeket nézegesd végig:

[link]

2012. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a googlet én is átnéztem ezzel a címszóval már.

Nem tudunk összefogni többen, mert ez ajándék lenne, csak pár darab kellene egy személynek.. :/

2012. nov. 7. 15:38
 6/8 Golan Trevize ***** válasza:

Akkor viszont a következő megoldások vannak:


- ha bármelyik határ közelében laksz, átugrasz a szomszédos országba, és az első boltban megveszed. olcsóbb lesz, mint itthon.

- ha van ismerősöd határ közelében, vetesd meg vele, és elküldi postán.

- megrendelsz 3 darabot, kifizeted a 990 Ft-os kiszállítási díjat, és örülsz, mert még így is olcsóbb volt a 3 darab, mintha az általad talált 2500 Ft-os áron egyet vettél volna.

2012. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az utolsó lesz, ha nem találok egyéb megoldást.. :D Még a Media Markt-ba ajánlották, hogy nézzek szét.


Ezt a DigitalDepos oldalt nem értem, arra várom az előző kommentelő válaszát még! :)



Köszi4 :)

2012. nov. 7. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, Párkányban és Budapesten van üzletük:

[link]

Regisztrálsz az oldalra, kosárba teszed a kiválasztott termékeket és a megrendelésnél a személyes átvételt jelölöd be. Írnak majd emailt, hogy mikor veheted át a terméket.

Ha messze van jobban jársz, ha a 990ft-os szállításos boltból rendelsz, a DigitalDepon 1590ft a posta.

2012. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!