Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok A/5 -ös lapra...

Miért nem tudok A/5 -ös lapra nyomtatni? Hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Papírt betöltöttem, a nyomtató lapadagolóját hozzá igazítottam. Minden beállítást elvégeztem, több helyen is, nyomtatóbeállításokban, mindenhol átírtam a papírméretet A/5 -re, mégsem úgy nyomtatja ki a nyomtató. Kijelölt területet szerettem volna kinyomtatni, ezt is mindenhol bejelöltem, és még a kisebb lapon sem lett volna 1 oldal, mégsem csinálja így a gép. A nyomtató HP Deskjet 2050 A. A szöveges rész Open Office. org -ban van. Nem tudom ez számít e. Már elpazaroltam sok lapot, az eredményem pedig nulla. Már nincs több ötletem. Aki találkozott már hasonló problémával kérem írjon. Köszönet.

2012. nov. 6. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináld meg A4-re a doksit, két hasábosra, fekvőre. És mindig csak a bal hasábba legyen szöveg, a jobb hasáb maradjon üresen. Majd az A5-ös lapot töltsd bele úgy, hogy fekvő legyen (tehát olyan széles, mint az A4-es).
2012. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. (: Annyira törtem a fejem a megoldáson, hogy ez eszembe se jutott. :)
2012. nov. 7. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!