Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás szerintetek?

Laptop vásárlás szerintetek?

Figyelt kérdés

Új laptopot szeretnék vásárolni mivel megyek tovább tanulni majd szeptembertől én mondtam anyukámnak hogy ráér de ő most szeretne.. és én kinéztem egyet ami szerintem jó de én játszani is szeretnék vele és jó lenne ha valaki alátámasztaná hogy jó-e.. nem full grafon akarok játszani meg ilyenek hanem úgy általánosan.. :D a mostani gépem elég ratyi.. max a cod4 megy rajta meg a fifa 09 meg a mostwanted... szóval gondolhatjátok.. amit most kinéztem laptopot úgy gondoltam elég a mostani játékoknak bár nem vagyok annyira nagyon hozzá értő ezért is kérem a segítségeteket remélem h jó fajta mert 130.000ft és nem nagyon akarok feljebb menni :DD


Itt vannak a laptop főbb adatai:


kijelző felbontás:

1600x900

Kijelző méret:

15,6"

Kijelző típus:

TFT LCD, LED háttérvilágítással

Kijelző felület:

fényes

CPU gyártó:

Intel

CPU család:

Pentium

CPU típus:

Intel Pentium Dual-Core B980 (2,4 GHz, 2 MB)

Memória mennyiség:

4,0 GB

Memória:

DDR3-1600

Memória foglalatok száma:

1 db

Háttértár típus:

HDD

Háttértár méret:

500 GB

Háttértár fordulatszám:

5400 rpm

VGA típus:

NVIDIA GeForce G610M 1GB

Gyártó:

ASUS


Az volna a kérdésem h ez elég a mostani játékoknak meg talán később.. az egyetemen úgyse akarok majd játszani meg amúgy se vagyok az a típus csak gondoltam ha már veszünk jót vegyünk és kicsit kiélem magam :D..


2012. nov. 5. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Három dolog:

1) ez mindig attól függ, hogy mivel szeretnél játszani

2) én a helyedben nem vennék laptopot minimum a karácsonyi szezonig, amikor általában elkezdenek akciózni a boltok

3) az ASUS laptopok mindig remek katalógusadatokat mutatnak az olcsó laptopok között, de tapasztaltból mondom, hogy a minőségük csapnivaló.

2012. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És akkor mit javasolsz milyen márkába gondolkodjak?

Amúgy Balck Ops,The run,crysis 2, assasins creed, fifa 12,13 ilyenekbe gondolkodtam esetleg gta4

2012. nov. 5. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!