Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs hang a tv-n HDMI...

SipiDani93 kérdése:

Miért nincs hang a tv-n HDMI kábelen keresztül?

Figyelt kérdés
Sokak által volt már probléma, hogy nincs hang a tv-n HDMI kábelen keresztül. Nekem is ez a gondom, csak, hogy bálam nincs a hangbeállításoknál ott a HDMI, mint választható opció. Képet szépen átviszi a tv-re, de hangeszközként nem is jelzi a tv-t. A tv-m egy Samsung le26a330 XXC, a videokártyám pedig egy NVIDIA GeForce GT 440. A TV-ben 2 HDMI bemenet van, de egyiken se megy át a hang. Egyébként Windows 7 Ultimate 64bit az op. rendszerem.

2012. nov. 2. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Húzd ki a gépből a fejhallgató zsinórját, amíg a tv-re kötöd a gépet, és filmet nézel, illetve játszol.

Nálam is így működik csak. Ha be van dugva a fejhallgató, akkor nincs hang a tv-n, ha kihúzom, akkor már van. Ha végeztél, visszadugod, és kész. Sajna nálam csak ez a verzió működik.

2012. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs fejhallgatóm, viszont azt már próbáltam, hogy a hangfalat kihúztam, de úgy se működik, de még csak nem is érzékeli a tv-t, mint hangeszközt.
2012. nov. 2. 08:20
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a géped videókártyáján csak kép megy a hang nem.(nincs kapcsolat a kettő között) Egy Jack-Jack el dugd össze a Tv-t meg a gépet.
2012. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
vezérlőpult-harver és hang-hangezközök kezelése és ott kiválasztod a hdmi-t alapértelmezettnek. (persze jó lenne tudni, milyen oprendszer, a w7-ben így kell)
2014. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...na, ezt alaposan elbactam, BOCSI
2014. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ugyanez volt, én úgy oldottam meg, hogy ABLAK gomb és P betűt megnyomtam és tt arra mentem, hogy csak kivetítő és így már volt hang!
2014. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!