Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a notebook mire lenne...

Jancski kérdése:

Ez a notebook mire lenne elég? Pl milyen játékra lenne jó

Figyelt kérdés

Asus EEEPC R051BX-BLK004W NoOs


Processzor: AMD C-60 Dual Core

Memória: 2048 (DDR3) MB

Merevlemez: 320 GB

Kijelző: 10.1ʺ WSVGA (1024x600)

Videokártya: AMD Radeon HD 62


2012. okt. 31. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Videokártya: AMD Radeon HD 6290
2012. okt. 31. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Pasziánszra jó, többre nem fogja vinni a proci. Esetleg régebbi (8-10 éves) játékok.
2012. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább NETbook. Hasonló van nekünk is (csak 1GB RAM és C-50-es APU), de nem egy gyorsaság. Kipróbáltam rajta a Quake 3-t, de az sem ment olyan vaj simán, mint ahogy számítottam rá...éppen játszható, de néha meg-megakadt egy kicsit. Plants vs Zombies-t tudtam rajta tolni, de inkább csak net, email, skype, zene meg film lejátszásra van használva, ha szükség van rá.
2012. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
azt nem tudjátok, hogy meddig bírja az aksija? suliba kellene, előadásokra meg office-s programok használatára, esetleg 1x-2x filmezésre...mennyire bírja az aksija?
2013. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!