Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám eltüntetni a "30...

Hogy tudnám eltüntetni a "30 nap alatt regisztrálja a Windows-át" üzenetet a Sajátgép Tulajdonságok közül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 13:45
 1/10 Komplikato ***** válasza:
Regisztrálod. :)
2012. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D Hogy letiltson? :D
2012. okt. 31. 13:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem kéne ellopni és akkor nem tiltana le. :D
2012. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ellopni? Bocsi, de nincs 150EUR-óm hogy eredeti Vindózt vegyek :D
2012. okt. 31. 13:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez Windows micsoda? XP? 7? 8?
2012. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor használj linuxot, gyökér.
2012. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom Win7.

DAZ loader egy próbát megér.


Elgondolkodtató, főleg a gyökerezőnek: Építek egy szép piros autót. A gonosz kalóz meg lemásolja, amíg elfordulok. Na, nekem megmarad az autóm, és neki is van egy autója, de én mégis elkezdek sírni, mert azt az autót én terveztem, építettem ő meg orvul ellopta.

Ki dönti el egyértelműen, fekete-fehéren, hogy ki a gonosz és ki a jóságos jótevő?

G.

2012. okt. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ellopni? Bocsi, de nincs 150EUR-óm hogy eredeti Vindózt vegyek :D"


Nekem meg nincs 150.000 euróm mercire, ezért nem is lopok egyet...

2012. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Építek egy szép piros autót. A gonosz kalóz meg lemásolja, amíg elfordulok. Na, nekem megmarad az autóm, és neki is van egy autója, de én mégis elkezdek sírni, mert azt az autót én terveztem, építettem ő meg orvul ellopta."


Aha. A baj, hogy a kérdést baromi rosszul látod.

Az autót nem magadnak építed szabadidődben, hobbiból, hanem eladásra, hogy el tudd tartani a családod.

Megépíted az autót, kirakod, hogy eladó, ám a kutya nem vesz belőle egy darabot se, ellenben mégis mindenkinek ilyenje van, mikor te dolgoztál vele, nem keveset.

Neked ilyenkor kérdés, hogy ki a csúnya, rossz?

Akkor igen erős problémák vannak az értékrendeddel...

A szoftverek is ugyanúgy termékek, mint egy autó...

2012. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

OFF: #9: Mondtam, te döntsd el, hogy ki-ki.

Én csak egy példát írtam.

Azt azért megjegyzem, hogy én sem sűrűn veszek meg szoftvert, mert egyszerűen nem telik rá és (maradva a Windowsos példánál) nem akarok mást használni, ha itt van ez is ingyen. Ettől még nagyon megy a Microsoft szekere.

Amúgy ti nem használtok semmilyen tört szoftvert? Mindent megvesztek/alternatívát használtok? /OFF

G.

2012. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!