Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Blu-ray lemez lejátszása XP...

Blu-ray lemez lejátszása XP alatt hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Semmilyen virtuális meghajtóval nem tudtam Blu-ray ISO fájlt megnyitni. Ajánlották telepítsem újra a gépet, mert működnie kell. Újratelepítettem és közben egy Blu-ray írót is tettem a gépbe. Beteszek egy BD lemezt és nem lehet vele olvasni, azt írja ki, hogy CD. Hogyan oldható meg a probléma? Előre is köszönöm a segítségeket.
2012. okt. 31. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Mac Blu-ray Player for Windows 2.6.1

Program jellemzői

1. Az első Blu-ray lejátszó, amely támogatja a Mac és PC rendszer.

2. Tökéletes támogató Blu-ray dekódolás, és képes eltávolítani AACS, BD +.

3. DVD-lejátszó is. Támogatása DVD dekódolást és DVD menüt.

4. Kiemelkedő teljesítmény.

Minden média formátum támogatott: Blu-ray, DVD, VideoCD, MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3, stb.

Honlap: [link]

2012. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

PowerISO

Fájl menü > CD/DVD/BD meghajtó megnyitása...

2012. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valamit felismer a BD lemezből, de folyamatosan lefagy, és nem jelenik meg rendesen a menü sem, úgy mint asztali lejátszón. Virtuális meghajtóból sem tudok vele lejátszani semmit.
2012. okt. 31. 13:02
 4/9 A kérdező kommentje:

Eredmények: a gépem fagyogat (most telepítettem újra), a lejátszó lefagy nem akar se lemezt se iso-t vinni, a Poweriso-val ha megnyitok valamit, és a filmet átakarom húzni egy lejátszó programba akkor félóráig bontja ki.

Miért nem lehet rendesen egy BD lemezt lejátszani, vagy akár iso-ból, nem értem. Rendesen menüvel, mintha asztalin nézném. Mint ahogy PowerDVD-vel DVD-t tudok nézni :-(

2012. okt. 31. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Táp típus/kor?
2012. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Chieftec, pár éves. De nem ezzel van bajom.
2012. nov. 5. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:

a fagyogatás miatt gondoltam, tápra (nem mellékesen,1 hete cseréltem 3 hónapos 650 W-os Chieftec tápot, megadta magát, kiderült, hogy valami Thermaltake /kínai/ cég a gyártója!, uakkor a 7 éves 400W-os FSP minden gond nélkül működött, csak már kevés volt a videókarinak a leadott teljesítménye.)

Videókártyád memóriája? a BluRay lejátszás igen csak, zabálja...

próbáltad már másik (pl. bika) gépen lejátszani?

2012. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De bírja a gép a blu-ray lejátszást. De egyrészt amit iso-ban lehet letölteni azt nem tudom megnézni, amit meg csak simán a könyvtárszerkezetével, azt meg nem tudom rendesen megnézni menüsen. A filmet megtudom, sőt mindent ha megnézegetem az m2ts fájlokat, de egyben nem látom, hogy milyen mielőtt kiírnám lemezre.
2012. nov. 6. 13:17
 9/9 anonim válasza:

Üdv. Nekem olyan problémám van, hogy ha bemountolom az ISO fájlt akkor ha megnyitom a meghajtót akkor nem támogatott. nincs a meghajtón semmi. Ha az ISO fájlt TC-vel (TotalCommander) nyitom meg akkor sincs benne semmi. Szeretnék egy kis segitséget kérni.


Köszönöm :)

2013. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!