Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?

Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mivel anyagilag nem vagyok eleresztve, ezért 100 000 Ft alatt szeretnék laptopot venni. Tudtok valami olyat ajánlani ami ebben az árkategóriában van és normálisabb?

Gépelésre és internetezésre szeretném használni, illetve nem ártana ha lenne elég memóriája képek tárolásához.



2012. okt. 29. 21:35
 1/1 anonim válasza:
A leírtak alapján nem biztos hogy új gépre van szükséged, egy jó állapotú használt gép az új ár töredékéért simán megéri! Én 70 ezerért vettem egy 300 ezres gépet, 3 évesen, 6 hónap garival és tökéletesen működik. Vagy egy netbook is jó megoldás lehet ha nem zavar a 10"-os kijelző! De ha új normál méretű laptop akkor itt nézelődj: [link] vagy itt: [link]
2012. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!