Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS! Nekem nem vált be a win7...

Picipocak19 kérdése:

SOS! Nekem nem vált be a win7 így újra lett telepítve a gépem, és xp-vel. Na most nekem nincs hangkártyám csak az alaplapos hang van d enem szól. :/ mit tehetek azért hogy szóljon?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 19:51
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:
Telepítsd fel a hangkártyához tartozó drivert, amit megtalálsz az alaplap gyártójának a weboldalán
2012. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.. :) cask nincs hangkártyám szóval nehezen tudnék hozzá drivert telepíteni :)
2012. okt. 27. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Alaplapi cd ről kell akkor telepíteni.
2012. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MaXXeGee ***** válasza:
Ami az alaplapon van az ugyanolyan "hangkártya" de akkor hívjuk a későbbiekben audiochip-nek :) A helyzet ugyanez, vagy anno az alaplaphoz kapott lemezről, vagy a gyártó weboldaláról :)
2012. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oks.. :D

a cd is probléma mert nincsen meg.. de tudom az alaplapom fajtáját!

ASUS P4S800...

és akkor audio drivert keressek?

2012. okt. 27. 20:05
 6/7 Komplikato ***** válasza:

"ADI AD1980 SoundMAX 6-csatornás CODEC"


Ez van rajta, de akkor tudod feltenni ha elöször felteszed a SiS chipset drivert. Utána lesz olyan felkiáltó jeles eszköz, hogy Audio Bridge. Ehhez szintén a SiS oldaláról kel a driver. Ha ezek fent vannak, akkor tudod az Audio drivert feltenni. Keress egy bármilyen alaplapot amin ADI 1980 van és letöltheted, ha nem lelnéd az Asus oldalán. Mondjuk ha ennyire régi vas, nem csoda ha nem jött be a W7.

2012. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Komplikato ***** válasza:

"amit megtalálsz az alaplap gyártójának a weboldalán"

Egy csomó régi lapnál ha bemész a letöltéshez és az OS választóhoz, akkor nem lehet kijelölni semmit. Konkrétan az angol oldalon nekem nem is volt letöltési lehetőség, a magyaron meg kamu letöltési oldal jött be.

2012. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!