Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vindictus miért van ez?

Fura Yokomura kérdése:

Vindictus miért van ez?

Figyelt kérdés

Az első gondom, hogy a Vindictus EU weboldala olyan lassú, mintha modemes netem lenne! 5 perc mire talán betölti!


A másik, hogy regiztem eu-ra, lenyaltam a játékot és amikor be akarok jelentkezni, azt írja, hogy az emailom nem lett verifikálva!

De bakker nem is küldtek semmi visszaigazolós emailt!!!


2012. okt. 26. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
a Nexon Eu elegge ratyi ceg, a Vindictus meg 1 koreai grindgame, szoval ne pazarold az idodet vele
2012. okt. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg tipp egy jófajta mmo-ra?

Olyan nem érdekel mint a wow, ahol a nagy harc arról szól, hogy a számokat töfködöm a billentyűzeten 1-6ig...


Hack&Slash érdekelne, ezért tűnt jónak a Vindi

2012. okt. 26. 03:33
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Igen nem rossza vindictus csak elhanyagolták fejlesztöik meg nem is érdekelte öket

manapság percenként csinálnak egy új mmo t és tünik el egy másik

keresgélj már mikor vindictus megjelent akkor is látam teljesen ugyan olyan mmo kat mint az csak más néven

2012. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na végülis kipróbáltam a Vindictust!

Nekem tetszik, nagyon szép is.

Aztán majd kiderül hosszútávon milyen

2012. okt. 26. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!