Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékokat ajánlanátok...

Milyen játékokat ajánlanátok az alábbi számítógépre?

Figyelt kérdés
Én nem igen értek hozzá, de azért szeretnék valami játékot a gépre, hogy munka után kiereszthessem a fáradt gőzt. A mostani gépem ilyen: Intel Pentium 4, 2.40 GHz, 768 MB Ram, a videó kártya nem tudom milyen, de arra tippelek, hogy az se egy csúcskategóriás darab. Olyat játékot szeretnék ami zökkenőmentesen elmegy a gépen. Lövöldözős, autós, minden jöhet, kivéve a stratégiait, mert azt utálom.

2012. okt. 22. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne pontosan ismerni a videokártyát. Legalább az eszközkezelőben nézd meg, hogy mit ír.
2012. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komplikato ***** válasza:

"a videó kártya nem tudom milyen, de arra tippelek, hogy az se egy csúcskategóriás darab."


Hát akkor így meg biztos nem tudunk ajánlani semmit. Egy integrált szutyokkal kb. semmi nem megy amihez 3D gyorsítás kell. Aztán egy P4-ben lehet DirectX 7, 8, 9-es videokártya, azokból is gyenge, közepes, erős, stb.


Nézd meg Speccy, Everest vagy Aida64 porgrammal mi van benne.

Vagy írd be a futtatás menübe, hogy DXDIAG és ott néz meg mit ír az adatlapon a Képernyő fül alatt.

2012. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

> szeretnék valami játékot a gépre, hogy munka után

> kiereszthessem a fáradt gőzt.

Carmageddon? :)

2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 skutaigergő válasza:

SuperTuxKart


Kicsi és az erőforrás igénye se nagy.:)

2012. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem az eszközkezelőben, és azt írja, hogy: nvidia geforce4 mx 440-es a video kártya. Volt egyszer ezen a konfiguráción GTA San Andreas-om, de kicsit lassú volt, talán azért, mert kevés volt neki a 64 mb-os video kártya (gondolom Én...)

Ennél a SuperTuxKart-nál azért valamivel színvonalasabbat szeretnék.

A Project Igi nagyon bejött, de a második része az már elég rendesen akad a tűzharc közben.

Még időszámításunk előtt nagyon szerettem játszani a Fifa 2002-vel, de sajnos most nem fut. Feltelepítem, betölti, elindul, és ahogy bevonulnak a játékosok a pályára, kilép a windowsba. Párszor próbálkoztam, de mindig ugyanaz a nóta, és meguntam.

Tervezem, hogy összerakatok egy combosabb konfigurációt direkt játékokra, de az még odébb van....DE ha gondoljátok, akkor ebben a témában is szívesen fogadom a hozzáértők javaslatait, hogy milyen konfigurációt éri meg összerakatni ha a játékok a fő szempont. GTA 4, újabb fifák, meg ilyesmik.....köszi

2012. okt. 23. 06:38
 6/7 skutaigergő válasza:
Akkor gondolom GTA Vice City vagy a Mafia se jöhet szóba.
2012. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
GTA Vice city-nek annyi igénye sincs,mint a GTA San Andreas-nak. Ezen megy a CoD2 640X480 (legalacsonyabb) felbontáson 70-80 FPS-el. Nem baj,ha kicsi a grafkia,mert persze mindent le kell venned,de a játék low-on is nagyon jó
2012. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!