Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges-e Windows7 és...

Lehetséges-e Windows7 és windows XP egy gépen?

Figyelt kérdés

A videokártyám drivere haldoklik win xp alatt, ezért fel akarom rakni a w7-et. már elosztottam egy 160gigás(picike) vinyót 3 felé az elsőn az xp van a másodikon mindenféle adat, a harmadikon meg 30 giga szabad hely a w7nek. naggyából eddig jutottam mit kell ahhoz tennem, hogy fel tudjam tenni a w7et úgy hogy xpre át tudjak váltani és vissza, és fel tudom-e rakni virtuális meghajtórol(daemon toolsal,vagy mással) a w7et?


amúgy a gépem:

nvidia 8400 gs(512 megásnak írja de szerintem csak 256)(ez szarakszik xpvel)

intel celeron egy magos 2.4ghz

1gigás ram


tudom nem egy mai gép. de már volt fent rajta w7 és vitte. a W7 a játékok miatt kéne mivel jelenleg nv4_disp.dll nevű drájvör szeret kidobni a legtöbb 3d-s játéknál aminek a grafikája keményebb mint a super marionak.



2012. okt. 21. 18:15
 1/5 The Nuke ***** válasza:

Nem tudod úgy felrani.

Vagyis csak felülírni az xp-t, rátelepíti a w7-et.

De azt úgy megette a fene.


De ha a win 7 kell neked, akkor minek már az xp?

Az már 1 letűnt korszak csillaga. :)


Amúgy gyenge a géped a w7-hez, főleg hogy játsz rajta.

De te tudod. :)

2012. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt már rajta w7 és bírta is boldogan, de ezt már leírtam xp meg azé kő mert vmi nem gyükszik w7en. és tuti meg lehet oldani vhogy csak azt nem tudom h hogy
2012. okt. 21. 19:11
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy xp-t azért is akarom meghagyni mert ilyen géppel néhány helyen gyorsabb mint w7 de nem viszi a drájver miatt a játékokat
2012. okt. 21. 19:21
 4/5 skutaigergő válasza:
És úgy konkrétan mi miatt kell még az xp? Mik azok a programok?
2012. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nagy.peter101 ***** válasza:
Rakj rá Windows 7 témát
2012. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!