Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AVG-m van és amikor csatlakozo...

AVG-m van és amikor csatlakozok a netre vagy egy menü, hogy AVG Do Not Track?

Figyelt kérdés

Erre kattintva az Avg a nyomkövetőket mutatja. Idáig nem foglalkoztam vele,de most megnéztem és a nyomkövetőknél 2 db-ot kiír mindig: Google Analytics és Comscore Beacon. Valaki figyeli a gépem?

Gyorsan letiltottam, de nem tudom, hogy valóban veszélynek vagyok-e kitéve. Idáig engedélyezve volt, de nem történt semmi sem. Lehet Rootkitet szedett volna össze a gép? Comscore Beacon nekem gyanúsnak tűnik, nem tudom azonosítani.


2012. okt. 20. 18:02
 1/6 belapus ***** válasza:

Nem kell megijedni, valóban figyelik a géped.


[link]


Ha zavar, a böngésződben is , illetve a víruskeresőddel is

letilthatod.

2012. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mindig csak a böngészőbe való belépéskor írja ki ezt a Comscore Beacont, utána eltűnik. Valamit lehet róla tudni, hogy hogyan jött a gépemre és mit művel, vagy művelt idáig?
2012. okt. 20. 20:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azért nem úgy van az. Aggódok, mivel, hogyha figyelik, olyan dolgokhoz férhetnek hozzá, amihez nem igazán kellene. Néha szoktam utalni pénzt is az interneten keresztül. Sütiket töröltem, de még mindig kiírja, hogy nyomkövető. Azt lehet, hogy kezdetektől ott lehet?? Csak valami használja és szó sincs hackerről? Nem szeretnék belőle semmilyen negatív dolgot, de a vírusírtóm is kiírt egy Rootkitet nem olyan rég, amit elvileg le is szedett, mert már azóta lefuttattam a gépen újra és nem talált semmit. meg egy másikkal is végig kerestem.
2012. okt. 20. 20:41
 4/6 belapus ***** válasza:
2012. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem is hackerről lenne szó?
2012. okt. 20. 20:54
 6/6 belapus ***** válasza:
Nem.
2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!